Adwokat Marcin Radel

Adwokat Marcin Radel Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej założył własną kancelarię adwokacją w Poznaniu (adres: ul. Młyńska 14a/18). Kancelaria proponuje kompleksowe usługi i reprezentuje strony przed wszelkim organami sądowymi: sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Honorarium za usługi podane z góry i nie zmienia się ze względu na czas trwania lub ilość pracy. Klient nigdy w trakcie postępowania nie jest zaskoczony dodatkowymi kosztami.

Szczegóły strony www.adwokat-radel.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-radel.pl:

Adwokat Marcin Radel

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny googlebot 94

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka s.c. »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka s.c. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "Pokuszyński i S-ka" s.c. ma swoją siedzibę w Opolu. Od wielu lat oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i prawa pracy. Ponadto zajmujemy się reprezentacją sądową, zastępstwem procesowym, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zakładaniem i obsługą podmiotów gospodarczych. Udzielamy także porad i opinii prawnych( w tym w trybie online).

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowanie.org.uk - odszkodowania powypadkowe w UK »

  odszkodowanie.org.uk - odszkodowania powypadkowe w UK Odszkodowanie.org.uk to profesjonaliści w domenie roszczeń odszkodowawczych w Wielkiej Brytanii. Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem i staramy się pomóc poszkodowanym w wypadkach w Anglii.
  Nasi fachowi adwokaci, poprowadzą sprawę o roszczenie i będą reprezentować Was przed ubezpieczycielem oraz angielskim sądem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony odszkodowanie.org.uk gdzie znajduje się mnóstwo cennych wskazówek o wypadek UK....

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mielcarek Namysł Kancelaria Adwokacka s.c. »

  Mielcarek Namysł Kancelaria Adwokacka s.c. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek handlowych we wszystkich problemach prawnych jakie pojawiają się w prowadzonej przez nich działalności na terenie całej Polski. Dla przykładu kancelaria pomaga i prowadzi sprawy w zakresie: prawa gospodarczego, handlowego (w tym prawa spółek), prawa administracyjnego (w tym proces budowlany, obsługa deweloperów), szeroko pojętego prawa cywilnego (np. umowy, roboty budowlane, odszkodowania), prawa przewozowego i celnego,...

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »