Parafia Miłosierdzia Bożego - Sędziszów Małopolski

Parafia Miłosierdzia Bożego - Sędziszów Małopolski Gorąco zapraszamy na nową stronę internetową - Parafia Miłosierdzia Bożego. Zgromadziliśmy w tym miejscu mnóstwo interesujących artykułów oraz kazań, polecamy także zaznajomić się z galerią zdjeć jak również spisem zalecanych przez nas innych stron internetowych. Na naszej stronie nie brakuje też najbardziej aktualnych informacji duszpasterskich które można usłyszeć także naszym Domu Bożym. Można tu znaleźć informacje o najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach jakie odbywają się w naszej parafii.

Szczegóły strony parafia-sedziszow.ssl2.pl:

Podlinkuj stronę parafia-sedziszow.ssl2.pl:

Parafia Miłosierdzia Bożego - Sędziszów Małopolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 424

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Miesiące.pl - rok, miesiąc, wiosna, lato, jesień, zima »

  Miesiące.pl - rok, miesiąc, wiosna, lato, jesień, zima Dzieci już w przedszkolu uczą się nazw wszystkich miesięcy w roku. Uczą się, że rok składa się z czterech pór roku, czyli wiosny, lata, jesieni i zimy oraz że podzielony jest na dwanaście okresów zwanych miesiącami. Każdy miesiąc nosi swoją nazwę. Jest więc styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień.
  Każdy z przedstawionych powyżej miesięcy ma swoje uroki, cechy charakterystyczne, atrybuty. O każdym można napisać wiele ciekawy...

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska - Godlo.pl »

  Polska - Godlo.pl Strona Godlo.pl przedstawia podstawowe informacje na temat Polski. Internauta odwiedzając witrynę dowie się gdzie leży Polska, jak wygląda godło Polski, jaka jest flaga. Poza tym na stronie można posłuchać online hymnu narodowego oraz wczytać się w słowa Mazurka Dąbrowskiego:
  "Jeszcze Polska nie zginęła,
  Kiedy my żyjemy."
  Historia Polski, Konstytucja, Największe miasta Polski - to kolejne ciekawe podstrony serwisu.
  Do umieszczenia na forum, blogach i stronach www do...

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uśmiech Nadziei - Fundacja dla niepełnosprawnych »

  Uśmiech Nadziei - Fundacja dla niepełnosprawnych Miło zapraszamy na stronę internetową Stowarzyszenia, które nazywa się Uśmiech Nadziei - fundacja dla niepełnosprawnych. Stowarzyszenie opisywane powstało w miesiącu lutym 2008 roku. Najważniejsze aspiracje Towarzystwa noszącego nazwę Uśmiech Nadziei to wspomaganie działalności Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie, jaki kierowany jest poprzez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Łopieninie. Do prac stosowanych przez Siostry w Domu Pomocy zaklasyfikować możn...

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »